Titles you rated
After YangRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Gray MattersRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 1.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5