Titles you rated
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 2.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 4.0
Patlabor: The MovieRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 2.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 4.0