Titles you rated
Top GunRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
Celeste & Jesse ForeverRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Two Night StandRated ★ 3.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Safety Not GuaranteedRated ★ 3.5