Series
Ratings
88
2gether: The SeriesRated ★ 4.0
TharnTypeRated ★ 3.0
Love Is Better the Second Time AroundRated ★ 2.5
One Room AngelRated ★ 3.0
Young Royals Season 1Rated ★ 4.0
I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 4.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 2.5
Top FormRated ★ 2.5
ThamePo -Heart That Skips a Beat-Rated ★ 3.0
Jack & Joker: U Steal My Heart!Rated ★ 4.0
Fish Upon the SkyRated ★ 3.0
Cooking CrushRated ★ 4.0
Life~Love on the LineRated ★ 3.0
Love By Chance 2: A Chance to LoveRated ★ 4.0- To My StarRated ★ 3.5
Still 2getherRated ★ 4.5
Theory of LoveRated ★ 4.5
We Best Love: No. 1 For YouRated ★ 4.0
Be Loved in House: I DoRated ★ 2.5- HIStory3Rated ★ 4.0