Titles you rated
It's a Beautiful DayRated ★ 0.5- Chabak – Night Of Murder And RomanceRated ★ 0.5
The Open HouseRated ★ 0.5
Fight ClubRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 5.0
It's What's InsideRated ★ 3.0
MartyrsRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
Project Wolf HuntingRated ★ 1.0
The Night of the UndeadRated ★ 2.0
City Of The Rising SunRated ★ 4.5
Attack of the Killer Tomatoes!Rated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0