Series
Ratings
30
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Dragon BallRated ★ 3.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0