Titles you rated
SproutRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.5
A Few Moments of CheersRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0