Titles you rated
Vanishing on 7th StreetRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
ShutterRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0