Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Old Enough! Season 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Hymn of DeathRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 1.0
- The LoverRated ★ 1.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 1.5
Bring It On, GhostRated ★ 1.5
Orange MarmaladeRated ★ 1.0
God's QuizRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 1.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 3.0