Movies
Ratings
111
Nine 1/2 WeeksRated ★ 3.0
You've Got MailRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
As Good As It GetsRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 3.0
CommandoRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5