Titles you rated
VoicesRated ★ 3.0
Texas Chainsaw 3DRated ★ 5.0
Are You Scared?Rated ★ 5.0
SpiralRated ★ 5.0
One Missed Call 2Rated ★ 2.0
Hostel: Part IIIRated ★ 4.0
Wrong Turn 3: Left for DeadRated ★ 4.0
The EyeRated ★ 2.0
Day of the DeadRated ★ 4.0
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 2.0
A Blood PledgeRated ★ 3.0
The WigRated ★ 4.0
CadaverRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 1.0
One Missed Call 3: FinalRated ★ 2.0
The GrudgeRated ★ 2.0
VoiceRated ★ 2.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 2.0
Pitch BlackRated ★ 3.0
Hostel: Part IIRated ★ 3.0