Titles you rated
Ms. IncognitoRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 3.0- The Catstody WarRated ★ 3.0
S LineRated ★ 1.5
SirensRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Number You Have DialedRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 1.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0