Titles you rated
PonyoRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
A Single ManRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The InterviewRated ★ 3.0