Series
Ratings
14
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 3.5
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam MS IGLOO: The Hidden One Year WarRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0