Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
King the LandRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
School BabysittersRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.5
Street Food FighterRated ★ 4.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 4.5
Kang's KitchenRated ★ 4.5
Dogs Are IncredibleRated ★ 4.5- 요즘책방 : 책 읽어드립니다Rated ★ 5.0
- 돈워리스쿨Rated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 5.0
Lee's Kitchen AloneRated ★ 4.5
Crime TriviaRated ★ 4.5