Titles you rated
Mean GirlsRated ★ 3.5
Extra OrdinaryRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Namdev Bhau in Search of SilenceRated ★ 4.0
Tales of the NightRated ★ 4.0
The Frozen GroundRated ★ 3.5
StokerRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Finding Vivian MaierRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0