Series
Ratings
23
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0