Movies
Ratings
784
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
Brad's StatusRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.5
DuneRated ★ 5.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 5.0
There's Something About MaryRated ★ 1.5
She's Out of My LeagueRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Identity ThiefRated ★ 2.0
The Bad BatchRated ★ 0.5