Movies
Ratings
352
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Secret ZooRated ★ 4.0
CatsRated ★ 2.5
Start-UpRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Gemini ManRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Dark PhoenixRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 5.0