Titles you rated
Tsukanoma no IchikaRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 4.5
Slow TrainRated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 5.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Girls Band CryRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0