Movies
Ratings
616
Leningrad Cowboys Go AmericaRated ★ 4.0- The MasterRated ★ 4.0
HighlanderRated ★ 2.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
The HeatRated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 2.5
Up in the AirRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.0
Ninja ScrollRated ★ 3.5
Villain and WidowRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 2.0
V for VendettaRated ★ 2.5
I, TonyaRated ★ 5.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.0