Titles you rated
Arthur and the InvisiblesRated ★ 4.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 5.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 5.0
Red Riding HoodRated ★ 5.0
Mirror MirrorRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0