Series
Ratings
15
High KickRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0