Titles you rated
The ResidenceRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5- NingenkowaiRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 3.5
Kabe-koji-nekoyashiki-kun Desires to Be RecognizedRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 3.0