Movies
Ratings
261
The Hunger GamesRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 3.5
Perfect ProposalRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5