Movies
Ratings
77
The World of LoveRated ★ 4.0
La Dolce VitaRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0