Movies
Ratings
20
PonyoRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0