Movies
Ratings
421
The ChaserRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
100 Yen LoveRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5