Titles you rated
- 원피스 19기Rated ★ 5.0
- 원피스 18기Rated ★ 4.5
Street Food Fighter 2Rated ★ 5.0
Street Food FighterRated ★ 5.0- 원피스 17기Rated ★ 5.0
원피스 16기Rated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.0
Kang's Kitchen 3Rated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0