Movies
Ratings
101
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.0
ShrekRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0