Movies
Ratings
71
FrozenRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
Escape RoomRated ★ 3.0
CallRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 2.5
Happy Death Day 2URated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Hard HitRated ★ 2.0
Secret(working title)Rated ★ 2.0
TangledRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0