Titles you rated
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.0
Flower of EvilRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5