Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.5
HolidayRated ★ 3.5
Day of the MummyRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
The AbyssRated ★ 4.5
Age of Uprising: The Legend of Michael KohlhaasRated ★ 4.5
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
BabeRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.0
The Ides of MarchRated ★ 3.5
The UnfairRated ★ 4.0
Tropic ThunderRated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
Hi, Dharma 2: Showdown In SeoulRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 3.5
BeetlejuiceRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 4.0
Austin Powers: International Man of MysteryRated ★ 4.0