Titles you rated
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Operation LoveRated ★ 5.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.0
Doctor WhoRated ★ 0.5
The ProducersRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5