Titles you rated
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Con MumRated ★ 2.5
FyreRated ★ 4.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
The Tinder SwindlerRated ★ 3.5
Pamela, A Love StoryRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Trainwreck: The Cult of American ApparelRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
Sorry We Missed YouRated ★ 4.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
The Face of AnotherRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Jeanne Dielman, 23, Quai du Commerce 1080 BruxellesRated ★ 4.0
Miss AmericanaRated ★ 4.0