Titles you rated
Green FishRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
QueerRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 4.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5- The Cap of FoolsRated ★ 2.0
- 스테이세이프Rated ★ 1.0
Method ActingRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 4.0
HEART ATTACKRated ★ 1.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0