Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 2.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 1.0
The Human Centipede 3 (Final Sequence)Rated ★ 0.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Helter SkelterRated ★ 3.0
Woman Is the Future of ManRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.0
MossRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 1.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0