Series
Ratings
14
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 1.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0