Movies
Ratings
617
Before MidnightRated ★ 5.0
Haute CuisineRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Lions for LambsRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 2.0
My Week with MarilynRated ★ 3.0
FameRated ★ 4.0
Uptown GirlsRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 3.0
Life or Something Like ItRated ★ 2.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 3.0
Playing for KeepsRated ★ 2.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
Rabbit Without Ears 2Rated ★ 4.0