Movies
Ratings
107
Life of PiRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
VirusRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
You Are My PetRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 2.0
The Man with the Golden GunRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
Superman IIIRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0