Titles you rated
The House of UsRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
DogvilleRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 5.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
JaneRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
The Truth BeneathRated ★ 5.0
TroublersRated ★ 5.0
Welcome to PlayhouseRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Prayers for BobbyRated ★ 5.0
Cruel StateRated ★ 4.5
CartRated ★ 4.0