Series
Ratings
67
Designated SurvivorRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Friends Season 4Rated ★ 4.5
NCISRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5- BossRated ★ 3.0
- Eyes of DawnRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0