Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
HookRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
V.I.P.Rated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0