Movies
Ratings
772
The Great FloodRated ★ 1.5
Our PresidentRated ★ 4.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The SwimmersRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
CommissionRated ★ 1.5- ParadiseRated ★ 2.0
Athlete ARated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
Don't Die: The Man Who Wants to Live ForeverRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.5
Seventh SonRated ★ 1.0
MantisRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.0