Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
- 아이 엠 복서Rated ★ 3.5
The Beast in MeRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 3.0
The AssetRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
TempestRated ★ 2.0
TwelveRated ★ 1.5
Queen MantisRated ★ 3.0
ManifestRated ★ 4.0
Manifest Season 2Rated ★ 3.5
ManifestRated ★ 3.0
ManifestRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
Lupin Part 2Rated ★ 3.5