Titles you rated
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0