Titles you rated
La La LandRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5