Titles you rated
Resident EvilRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
GaslightRated ★ 3.5
Night of the Living DeadRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
One Missed CallRated ★ 2.5
12 Angry MenRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 1.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.5
PsychoRated ★ 4.5
VertigoRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Ghost StationRated ★ 1.0