Titles you rated
A Quiet DreamRated ★ 3.5
ShameRated ★ 4.0
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Oki's MovieRated ★ 3.5
Tale of CinemaRated ★ 2.5
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
UnfaithfulRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.0
The Wedding SingerRated ★ 4.0
There's Something About MaryRated ★ 3.0
Bride WarsRated ★ 3.0