Titles you rated
MovingRated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hidden SingerRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 2.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
Earth ArcadeRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0